Üsküdar Direk Reklamları
Direk Reklamları İstanbul Direk Reklamları

Üsküdar Direk Reklamları

Üsküdar direk reklamları kendi içerisinde pek çok modeli ve çeşidi ile en sık tercih edilen reklam modellerinden biri haline gelmiştir. Kısa süre içerisinde etki ediyor ve etkilerinin uzun süre kalıcı oluyor olması sebebiyle tercih edilmekte olan direk reklamları kalabalık caddelerden ara sokaklara kadar oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Siz de Üsküdar direk reklamları sayesinde 7 gün 24 saat boyunca görünür hale gelebilir ve böylelikle potansiyel müşterileriniz ile kısa süre içerisinde buluşabilirsiniz.

Üsküdar Direk Reklamları Markanızı Kalıcı Kılıyor

Direk reklamları

sunduğu pek çok avantaj olmasının yanı sıra en önemli avantajlarından biri akılda kalıcı olmayı mümkün hale getirilmesidir. Potansiyel müşterileriniz ya da reklamınızın önünden geçen herhangi biri kesintisiz şekilde sizi gördüğü takdirde ilgisini çekmese bile bir süre sonra aklına girmeye başlayacak ve bu durumda sizlere karşı bir samimiyet hissetmesine neden olacaktır. Bu gibi sebeplerle dolayısıyla direk reklamları müşteriler ile satıcıları birbirine bağlamakta ve manevi olarak kendilerini sizin markanıza daha yakın hissetmelerini sağlamaktadır.

Üsküdar Direk Reklamları Çeşitleri

Üsküdar direk reklamları pek çok avantajı olmasının yanı sıra farklı çeşitleri olması sebebiyle de tercih edilmektedir. Kendi içerisinde farklı model ve çeşitlerde tasarlanmakta olan direk reklamları firmanıza verebilir kurum ya da işletmenize en uygun ürünü kısa süre içerisinde bu alabilmenizi ve uygulamaya geçirebilmenizi sağlar.

 • Poster Panolar:

  Direk reklamlar arasında bulunan ve en sık tercih edilen çeşitlerden ilgili poster panoları vardır. Görüntüsünün postları benzemesi sebebiyle ismini buradan alan poster panoları kullanım alanı oldukça geniştir. Sağlık, eğitim ve otomotiv gibi sektörlerde kullanılan bir reklam ürünü olan poster panolar direğe asılan çerçeveli modeller olarak bilinmektedir. Üzerlerinde yönlendirme ve numara bilgileri yazmaktadır. Bunun yanı sıra soğuk ve kötü hava şartlarına karşı dayanıklı olması da işlevsellik katar.
 • Pole Banner

  ya da

  Afiş Reklam

  : Pole banner adı ile anılmakta olan reklam çeşitleri afiş model olarak da bilinmektedir. Asansörlü aparatlarıyla takılıp çıkartılan ve arka arkaya direklerde kullanımı mümkün hale getiren afiş modeller tüm sektörlerin tercih edebileceği ürünlerden biridir. Tanıtım ve marka bilinirliğini yükseltmek amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir.
 • Duvar Reklamları

  : Kalabalık ana caddelerde ya da işlek sokaklarda sıklıkla tercih edilen duvar reklamları özellikle marka prestijini yükseltmek isteyen işletmelerin tercih ettikleri reklam çeşitlerinin başında gelir. Profesyonel direk reklam ekipleri tarafından hazırlanan ve montajı gerçekleştirilen duvar reklamları çok uzak mesafeden bile canlı ve yüksek çözünürlük kalitesiyle dikkat çekmektedir.

Üsküdar direk reklamları sayesinde uzman ekip ihtiyacınız olan reklama karar vermekte ve böylelikle kısa süre içerisinde tasarlanıp üretilerek uygulamaya geçirilmektedir. Akılda kalıcı olmasının yanı sıra kısa süre içerisinde etki ediyor olması sebebiyle de tercih edilmekte olan direk reklamlar sayesinde siz de marka bilinirliğinizi artırabilir ve görülür hale gelebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +90 530 970 85 44

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir