Destek | Direk Reklamları

DESTEK

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aşağıda sıkça sorulan sorulan cevaplarını alabilirsiniz merak ettiğiniz başka bir şey varsa iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirisiniz.
 • POSTER PANOLARI NEDİR ?

  Reklam panolarının boyut ve şekil bakımından birçok çeşidi bulunmaktadır. Farklı boyularda da kolaylıkla üretilebilmektedirler. Reklamcılıkta ve pazarlamada kullanıldığı gibi sinama bilgilendirme, duyurular, sinema ve tiyatrolarda da kulanılır. Üzerine afiş yada poster kullanilabilir ve kolaylıkla değiştirilebilir.

 • DİREK REKLAMLARI NEDİR ?

  Direk reklam, açık hava reklam alanına giren bir reklam türüdür. Caddelerde, sokaklarda, parklarda, birçok yerde görebileceğiniz bu reklam türünün farklı türleri vardır. Alan kiralayarak belli bir sürede sahip olabileceğiniz direk reklamları farklı boylarda, türlerde ve tasarımlarda olabilir..

 • DUVAR GİYDİRMELERİ NEDİR ?

  Duvar reklamları, binaların en net görünen kısımlarında kullanılmaktadır. Şirketlere birçok avantaj sunan duvar reklamları Açık hava reklamcılık ya da outdoor reklamcılıkta önemlidir ve daha çok insan ve araç yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanılır.

 • LED TV REKLAMLARI NEDİR ?

  Televizyon reklamcılığı müşterilerinize kendinizi tanıtmak için çok iyi bir yoldur, milyonlarca kişinin televizyon izliyor olmasından dolayı televizyon reklamcılığı potansiyel müşterilere erişmek için çok iyi bir yoldur. Akılda kalıcı, merak ve talep uyandıran televizyon reklamları ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.

 • NEREDEN BAŞLAMALIYIM ?

  İletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

 • NEDEN POSTER PANOLARI ?

  Reklam amaçlı kullanılan bu panolar dikkat çekici özelliğe sahip olmasından ötürü tercih edilmektedir. Bu yüzden ihtiyacınıza en uygun olan ayaklı poster pano seçildikten sonra yapılması gereken en önemli konulardan birisi de panonun üzerindeki afişin kendini en iyi şekilde göstermesini sağlamaktır.

 • NEDEN DİREK REKLAM ?

  Direk reklamları sayesinde uygun fiyata iyi bir reklam stratejisi izlemiş olursunuz. Diğer reklam türlerine göre daha ucuz ve kullanışlı olabilmektedir. Ayrıca direk reklamları farklı boyutlarda olabilir ve bu sebepten çok kullanışlıdır.

 • NEDEN DUVAR GİYDİRMELERİ ?

  Duvar reklamları güçlü bir etki bırakır, Hedef kitle ile sürekli bir iletişim kurar. Mesajını net bir şekilde iletir farklı tasarımlarla tanınırlığınızı artırır. Duvar giydirmeleri kullanmak firmanızın tanınırlığını artırmak ve potansiyel müşterilerinizle iletişime geçmenin iyi bir yoludur.

 • NEDEN LED TV REKLAMLARI ?

  Her kesime hitap etmesi, akılda kalıcı olması, merak ve talep uyandırması çok fazla kullanıcının erişimi olması potansiyel müşterilerini bulmayı çok daha kolaylaştıracaktır. Televizyon reklamları etkileyici, akılda kalıcı, yaratıcı olmalıdır.

Sizi Arayalım